fbpx

Dent35 Mavişehir

Dent35 Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri olarak Mavişehir’de de hizmetinizdeyiz. Uzman diş hekimi kadrosu ve son teknoloji klinik ekipmanları ile Cafer Dudayev Bulvarı üzerindeyiz. Aşağıdaki butonlar üzerinden Mavişehir şubemiz için ücretsiz randevu oluşturabilir ya da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dent35 Mavişehir Hekimlerimiz

Tedavi süreciniz için her biri kendi alanında deneyimli dilediğiniz uzman hekimlerimizden randevu alabilirsiniz.

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Randevu Oluşturun

Detaylı bilgi ve ücretsiz randevu oluşturmak için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Danışma ekibimiz en kısa süre içerisinde tarafınıza ulaşarak size yardımcı olacaktır.

Hizmetlerimiz

Dent35 ailesi olarak siz değerli hastalarımız için sağlamış olduğumuz hizmetleri aşağıdan inceleyebilir, üzerinde tıklayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Hikayemiz

Manavkuyu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak 2011 yılında 2 kurucu hekimimiz ile birlikte 2 ünit ile İzmir’in Bayraklı ilçesine bağlı Manavkuyu mahallesinde hizmet vermeye başladık. 2014 yılında polikliniğimize 2 yeni diş hekiminin katılmasıyla birlikte hekim sayımızı 4’e çıkardık. 2017 yılında 2. şubeyi açmak üzere çalışmalara başlayarak şubeleşmemizi desteklemek amacıyla Dent35 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği adı altında Bornova şubesinin açılışını gerçekleştirdik. 2019 yılının Mayıs ayında Doç. Dr. Bahriye Üçok Bulvarında 3. polikliniğimiz olan Dent35 Karşıyaka’nın açılışını gerçekleştirdik. 2021 yılına geldiğimizde ise Şubat ayında Alsancak polikliniği ve Kasım ayında Forum Bornova polikliniklerinin açılışlarını gerçekleştirdik. 2022 ağustos ayında açılmış olan 5. şubemiz Mavişehir ile birlikte ise bugün; Karşıyaka, Bornova, Alsancak, Forum Bornova ve Mavişehir şubelerimiz ile siz değerli hastalarımıza hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Diğer Şubelerimizi İnceleyin

Dent35 ailesi olarak siz değerli hastalarımız için sağlamış olduğumuz hizmetleri aşağıdan inceleyebilir, üzerinde tıklayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.