fbpx

Dent35 Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri Karşıyaka, Bornova & Manavkuyu / İzmir

Hikayemiz

Manavkuyu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak 2011 yılında 2 kurucu hekimimiz ile birlikte 2 ünit ile İzmir’in Bayraklı ilçesine bağlı Manavkuyu mahallesinde hizmet vermeye başladık. 2014 yılında polikliniğimize 2 yeni diş hekiminin katılmasıyla birlikte hekim sayımızı 4’e çıkardık. 2017 yılında 2. şubeyi açmak üzere çalışmalara başlayarak şubeleşmemizi desteklemek amacıyla Dent35 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği adı altında Bornova şubesinin açılışını gerçekleştirdik. 2019 yılının Mayıs ayında Doç. Dr. Bahriye Üçok Bulvarında 3. polikliniğimiz olan Dent35 Karşıyaka’nın açılışını gerçekleştirdik. Bugün; Karşıyaka, Bornova ve Manavkuyu şubelerimiz ile siz değerli hastalarımıza hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Anlaşmalı Kurumlarımızı görmek için tıklayınız!

2011

Kuruluş Yılı

Polikliniğimiz Manavkuyu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak 2011 yılında 2 kurucu hekimimiz ile birlikte 2 ünit ile İzmir’in Bayraklı ilçesine bağlı Manavkuyu mahallesinde hizmet vermeye başlamıştır.

2017

Bornova Şubesinin Açılışı

2. Şubemizi açmak üzere çalışmalara başlamış olup, isim birliğini ve şubeleşmemizi desteklemek adına Dent35 Ağız ve Diş Sağlığı Laboratuvar Hizmetleri Limited Şirketi’ni kurarak Dent35 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği adı altında Bornova şubemizin açılışını gerçekleştirdik.

2019

2019 yılının Mayıs ayında Dent35 Karşıyaka şubesinin açılışını gerçekleştirdik. Bugün; Karşıyaka, Bornova ve Manavkuyu şubelerimizde toplam 12 diş hekimi, idari koordinatör, hasta kayıt görevlileri, diş hekimi asistanları ile toplamda 30 personel eşliğinde siz değerli hastalarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.

Menü