fbpx

Dent35 Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri Karşıyaka, Mavişehir, Bornova, Alsancak & Forum Bornova

Hikayemiz

Şirket 2011 yılında şahıs şirketi olarak kurulmuş ve iki ortağı ile birlikte Manavkuyu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği açılmıştır. Manavkuyu Diş Polikliniği 2 ünit ile İzmir’in Bayraklı ilçesine bağlı Manavkuyu mahallesinde hizmet vermeye başlamıştır.

2017 yılında şirket şubeleşme yoluna giderek tüm poliklinikleri Dent35 çatısı altında toplanmıştır. Aynı yıl Bornova bölgesine Dent35 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği adı altında ikinci şube açılışını gerçekleştirilmiştir. Poliklinik adına ilerleyen yıllarda Bornova Şubesi ünvanı da eklenmiştir. Hala aynı adreste hizmetine devam etmektedir.

2019 yılı Mayıs ayı Karşıyaka Doç. Dr. Bahriye Üçok Bulvarında 3. poliklinik olan Dent35 Karşıyaka Şubesinin açılışını gerçekleştirmiştir. 2021 yılına geldiğimizde ise Şubat ayında Alsancak polikliniği açılarak şirketin merkez adresi buraya taşınmıştır. Yine aynı yılın Aralık ayında Forum Bornova şubesinin açılışı gerçekleştirilerek şirket merkez adresi ile birlikte 4 şube olarak büyümeye devam etmiştir.

2022 yılında yine büyük bir girişime adım atarak Karşıyaka Mavişehir bölgesinde yeni bir şubesinin açılışını gerçekleştirmiştir. Bugün; Karşıyaka, Bornova, Alsancak, Forum Bornova ve Mavişehir şubeleri ile hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Anlaşmalı Kurumlarımızı görmek için tıklayınız!

Kuruluş Yılı

Polikliniğimiz Manavkuyu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak 2011 yılında 2 kurucu hekimimiz ile birlikte 2 ünit ile İzmir’in Bayraklı ilçesine bağlı Manavkuyu mahallesinde hizmet vermeye başlamıştır.

Bornova Şubesinin Açılışı

2. Şubemizi açmak üzere çalışmalara başlamış olup, isim birliğini ve şubeleşmemizi desteklemek adına Dent35 Ağız ve Diş Sağlığı Laboratuvar Hizmetleri Limited Şirketi’ni kurarak Dent35 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği adı altında Bornova şubemizin açılışını gerçekleştirdik.

Karşıyaka Şubesinin Açılışı

2019 yılının Mayıs ayında Dent35 Karşıyaka şubesinin açılışını gerçekleştirerek şube sayımızı 2’den 3’e çıkardık!

Alsancak ve Forum Bornova Şubelerinin Açılışı

2021 yılının Şubat ayına geldiğimizde ise Alsancak’ta bulunan şubemizin açılışını gerçekleştirdik. Hemen ardından yılın son ayında Forum Bornova şubemizin açılışını gerçekleştirdik.

Mavişehir Şubesinin Açılışı

2022 yılında yine büyük bir girişime adım atarak Karşıyaka’nın Mavişehir bölgesinde yeni bir şubemizin açılışını gerçekleştirerek şube sayımızı 5’e yükselttik.

Hizmete Devam Ediyoruz!

Günümüzde; Karşıyaka, Bornova, Alsancak, Forum Bornova ve Mavişehir olmak üzere İzmir’in farklı noktalarındaki şubelerimiz ile Dent35 Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri olarak hastalarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kalite Politikamız

  • Hasta tedavilerinde yüksek kalite standartlarını yakalamak
  • Hasta ve çalışan haklarına saygı duymak
  • Etik hukuki kurallara uymak
  • Çevreye duyarlı olmak
  • İnsan odaklı hizmet anlayışına sahip olmak
  • Katılımcı, hoşgörülü yenilikçi bir yönetim anlayışı içerisinde olmak
  • Bilimsel esasları temel almak
  • Tüm hizmetlerde hesap verebilir ve şeffaf olmak